CC Agarthan city4 CC Agarthan city4

Earth Tykes.com

CC Agarthan city4 CC Agarthan city4 CC Agarthan city4 CC Agarthan city4 CC Agarthan city4 The Earth Tykes graphic 3
kindle CC Introducing CC Adventures In Space tex copy CC The Big Sea People cov tex CC Secret Voyage tex copy dutch flag Flag_of_Spain_(Civil).svg

TURK

Dünya Tykes'larının fantastik dünyasına ho geldiniz

paolo logo

Ev

 

Spanyolcae

Nederlands

Français

multi ET download

Earth Tykes.com 2019

celestial home 2 web Review cover
255px-Flag_of_India.svg

Hindistan Sayfası

Resmi Earth Tykes sitesi

Français

Güncellendi 30 Ekim 2018

ücretsiz! İngilizce grafik romanları

click covers to download pdf

Earth Tykes Projesi, sonuç olarak; grafik romanları, çocuk kitapları, animasyon dizileri, dijital video oyunları ve dier yaratıcı  eitsel ürünlerine yönelik olup, gelitirmek üzere kitle fonlaması için piyasaya sürülecek.

ET-vector-logo-8-web2 Belgian_Revolution1

Canada

615SkJiDLLL._SX524_ Earth Tykes Canada

The Earth Tykes 2019

hosgeldiniz Earth Tykes Turkey

        İnsan hayal gücü ve  hangi yönde olursa olsun özgürce  seçtiği  yaratıcılığı, dünyamızın yararına  geleceğe bahşedilmiştir.

        Hikayelerimiz, resimlerimiz ve bilgilerimiz, dünya çapında iletişim merkez  üssü  olan‘Earth Tykes’ tarafından yapılan yayınlar olarak sunulacağını lütfen unutmayın.

        Uzun yıllar önce (modern tarih kitaplarımız başlamadan önce), birçok farklı halkın dünya üzerinde yaşadığı bir zaman vardı. Garip ve muhteşem  şehirler  dünyanın dört bir yanına dağılmışdı , gelişmiş teknolojik uçan makineler gökyüzünün ortak  manzaralarındandı. Gel zaman git zaman  bir grup insanlar  güçlerini  kötüye kullanmaya başlaması  nedeni  ile  yeni sorunlar gelişmeye başladı. Bu insanlar dünyanın çoğunu kontrol ediyorlardı ve sevgiyi unutmuşlardı. Dünyanın dengesi  artık bozulmuştu  ve   büyük  sel felaketi  nedeni ile yeryüzünün  büyük  bölümü   (kıtalar ve şehirler) sular altında kalmıştı.İklim değişikliği nedeni ile  aşırı soğuk havalardan, sellerden ve doğal afetlerden korunmak için insanlar, mağralara sığınmışlardı.

        Bu felaketlerden kurtulan  insanlar, bugün bile  topluluklardan gizlenmiş olan küçük kabilelerde yaşıyorlar  ayrıca  zamanında  da bölünmeye  ayrışmaya başlamışlardı. Şimdi  ayakta kalan kabilelerden biri ise  Dünya Tykes'leri olarak adlandırılır; o zamandan bu yana  insan dünyasında olayları uzaktan izleyen, ayakta durmaya çalışan küçük  bir topluluk olarak anılmaktadır.

       Dünya Tykes'leri, güvenlik nedeni  ile insanlardan saklanmış durumdalar. Acımasız olan bu dünyada yok olma tehdidiyle karşı karşıya kalan bu kabile  diğer türleri gibi  yok olmak  istemiyor.

hosgeldiniz